
WELCOME.
Thank you for taking your precious time to visit our online shop! In this space we hope you feel safe, joyful, & excited. The journey to living sustainably is such a unique and thought provoking experience. The goal for our shop is to create a space you feel safe to try new things, ask questions, and learn about how our everyday choices affect our planet long term!
Social change is a team effort!
I can't wait to share this experience with you! Do not hesitate to reach out to us! We are the same as you, just trying our best. :)
Rachel
Soaps & Other products made in house.
-
Coconut Milk & Oatmeal (SCENT FREE) [Made In House]
- Regular price
- $8.00 USD
- Sale price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rosemary Spearmint Bar Soap [Made In House]
- Regular price
- $8.00 USD
- Sale price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Winter Mint Bar Soap [Made In House]
- Regular price
- $8.00 USD
- Sale price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Holiday Cookies Bar Soap [Made In House]
- Regular price
- $8.00 USD
- Sale price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
White Oak & Birch Bar Soap [Made In House]
- Regular price
- $8.00 USD
- Sale price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Pumpkin Vanilla Chai Bar Soap [Made in House]
- Regular price
- $7.00 USD
- Sale price
- $7.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
Happy customers
Shop Favorites!
-
Shampoo Bar [Locust Grove Farm]
- Regular price
- $12.50 USD
- Sale price
- $12.50 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Perfume Rollers [Made In House]
- Regular price
- $15.00 USD
- Sale price
- $15.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Swedish Dish Cloth [Three Bluebirds]
- Regular price
- from $7.00 USD
- Sale price
- from $7.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lip Balm [Made in House]
- Regular price
- $6.50 USD
- Sale price
- $6.50 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Natural Deodorant [Little Seed Farm]
- Regular price
- $15.00 USD
- Sale price
- $15.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Dryer Balls (Wool)
- Regular price
- $4.00 USD
- Sale price
- $4.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bamboo Mason Jar Top [Zefiro]
- Regular price
- $5.00 USD
- Sale price
- $5.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Oats & Honey Bar Soap [Made In House]
- Regular price
- $8.00 USD
- Sale price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Solid Dish Soap [made in house]
- Regular price
- from $5.00 USD
- Sale price
- from $5.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Shower Steamers (5 Pack) [MADE IN HOUSE]
- Regular price
- $10.00 USD
- Sale price
- $10.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Kitchen Dish Brush with Replaceable Head
- Regular price
- $10.00 USD
- Sale price
- $10.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
PRIDE Bar Soap [Made In House]
- Regular price
- $8.00 USD
- Sale price
- $8.00 USD
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out